Felietony i Porady

Sitag Premium

Dodano 22 lipca 2009 11:07, przez Redakcja
Sitag Premium

Znana na rynku mebli biurowych firma SITAG stworzyła niepowtarzalną kolekcję z myślą o ceniących rozwiązania niebanalne indywidualistach i osobach z charakterem. Fotele wykonane z najwyższej jakości materiałów i wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania techniczne w SITAG PREMIUM akcentują swoją indywidualność poprzez grafikę, fotografię i tkaninę. Dzięki wykorzystaniu druku cyfrowego na fotelach ożyły wizje grafików z Chigo Design oraz fotografie Szymona Brodziaka. W kompozycjach Anny Vonhausen fotele otulone zostały niespotykanymi dotąd w biurach tkaninami i biżuterią.


W niecodziennej kolekcji każdy może odnaleźć fotel, który wyrazi jego charakter. Podzielona na trzy części kolekcja daje wyraz indywidualnym ekspresjom. Unikatowe przedmioty powstały dzięki współpracy artystów z różnych środowisk. W obiektywie Szymona Brodziaka, autora kontrowersyjnych zdjęć i kampanii reklamowych, nagość nie zawstydza, ale prowokuje i ekscytuje. Fotele obite w oryginalne akty sprawiają, że zaczynamy zastanawiać się czy w naszym otoczeniu jest miejsce na piękno.

Oryginalne graficzne kreacje artystów z Chigo Design balansują pomiędzy tradycją i nowoczesnością.  Poprowadzą nas na przemian to geometrycznymi to malarskimi drogami w bogaty świat motywów baśniowych, folkowych, popowych i industrialnych. Każdy z wzorów jest inny. Każdy powstał z myślą o innym użytkowniku.

SITAG PREMIUM zamyka część luksusowa i elegancka. Dzięki niebanalnym tkaninom, przywołującym klasyczne zestawienia welurów i biżuterii fotele tworzą klimat XIX-wiecznych bali, ze smokingiem i sznurem pereł w tle. Finezyjne zestawienie nowoczesnego wzornictwa z ponadczasowym stylem salonowym sprawia, że każdy fotel zdaje się opowiadać inną historię. Beże, czekoladowe brązy, głębokie śliwki, kryształy Swarovskiego oraz wykończenia w stylu retro zaskakują i intrygują.

Kolekcja ma zastosowanie na trzech modelach foteli marki SITAG: Salida, El 100 i Reality. Wszystkie cechuje doskonałe wzornictwo, wysoka jakość materiałów oraz najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i ergonomiczne. W SITAG PREMIUM znajdziemy fotele, które ascetycznym przestrzeniom nadadzą kolor i wyrazistość, a bogatym – niepowtarzalny detal gabinetowy i luksusowy charakter.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl