Felietony i Porady

Okapy sufitowe Pure’line Black i Compact – nowości w klasie Premium Innovation marki NOVY

Dodano 22 sierpnia 2017 03:08, przez Redakcja
 Okapy sufitowe Pure’line Black i Compact – nowości w klasie Premium Innovation marki NOVY

 

Okapy sufitowe Pure’line Black i Compact – nowości w klasie Premium Innovation marki NOVY

 

Pure’line Black oraz Pure’line Compact to nowości w serii najcichszych okapów sufitowych marki NOVY. Pierwszy z nich jest odpowiedzią na zapotrzebowanie konsumentów na pochłaniacze kuchenne w kolorze czarnym. Drugi charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, co umożliwia swobodę montażu bez konieczności instalacji podwieszanego sufitu.

 

Okapy sufitowe Black oraz Compact z serii Pure’line to produkty klasy Premium Innovation marki NOVY – światowego eksperta w dziedzinie wentylacji kuchennej. Szczególnie docenianej przez wszystkich, którym zależy na zaawansowanej technologii i skuteczności pochłaniania oparów powstałych podczas gotowania przy jednocześnie cichej pracy oraz dyskretnym designie. Pure’line nadają się do wbudowania nad płytą grzejną w suficie. Świetnie sprawdzą się także nad wyspą, jak i pod szafką czy w zabudowie kominowej. Dzięki swojej konstrukcji, po zamontowaniu na równi z sufitem są niemal niewidoczne. Ta cecha sprawia, że nic nam nie ogranicza pola widzenia, nie zabiera przestrzeni nad kuchenką oraz umożliwia nieograniczoną swobodę aranżacji wnętrza.

Po wprowadzeniu do serii Pure’line modelu Black mamy aktualnie do wyboru okapy w kolorach białym, czarnym oraz w wykończeniu stalą nierdzewną. Natomiast pojawienie się we wrześniu 2017 r. wersji kompaktowej (wysokość okapu Pure’line Compact wraz z silnikiem nie przekracza 20 cm) umożliwia jego swobodny montaż niemal do każdej powierzchni.

Jedną z cech szczególnych okapów Pure'line jest możliwość obrotu silnika o 90° we wszystkich kierunkach, a nawet zamontowanie go w innym pomieszczeniu. Opcjonalnie są one wyposażone także w technologię recyrkulacji. Filtr przeciwtłuszczowy absorbuje cząsteczki tłuszczu, zaś filtr węglowy typu monoblock neutralizuje wszystkie zapachy, a następnie odprowadza oczyszczone powietrze z powrotem do kuchni. To sprawia, że okapy Pure’line są idealne także w przypadku pomieszczeń, w których odprowadzenie oparów jest niemożliwe oraz w domach energooszczędnych. Pochłaniacze Pure’line mają wbudowane oświetlenie LED z możliwością regulacji natężenia światła (oprócz modelu Pure’line w kolorze białym). Istnieje także możliwość wyboru ciepłej lub zimnej barwy oświetlenia. Serię wyposażono w pilot zdalnego sterowania oraz umożliwiono zintegrowanie z panelem sterowania płyty indukcyjnej Novy InTouch.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !