Felietony i Porady

Kolorowych snów w lnianej pościeli

Dodano 18 czerwca 2018 03:06, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Kolorowych snów w lnianej pościeli

Każdego dnia budzimy się w innym nastroju. Gotowi do działania lub wręcz przeciwnie, pogrążeni w błogim lenistwie. Jednak zawsze chcemy być wypoczęci i odprężeni. Tu z pomocą przychodzi marka eve Sleep. Pościel lniana tej brytyjskiej marki znana jest ze swojej miękkości i komfortu. Od teraz dostępna jest również w dziewięciu nowych wariantach kolorystycznych, dopasowanych do twojego humoru i samopoczucia.

Zalety lnianych tkanin są powszechnie znane: przewiewne, antybakteryjne, odporne na rozciąganie oraz dobrze chłonące wilgoć. Dokładnie taka jest pościel eve. Jej kolejnymi zaletami są wrażenia jakie oferuje. To jak wskakiwać każdego dnia do świeżo posłanego łóżka z szeleszczącą pościelą suszoną
na świeżym powietrzu i na słońcu. Przytulnie i przewiewnie. Idealnie miękki materiał gwarantuje poczucie świeżości i perfekcyjny start każdego dnia.

Ponadto, pościel eve podlega dekatyzacji, czyli procesowi poddawania tkaniny działaniu gorącej i zimnej wody oraz pary wodnej w celu uodpornienia jej przed kurczeniem. Również dzięki temu len staje się niezwykle przyjemny w dotyku.

Len to jedna z roślin najwcześniej uprawianych przez człowieka. Jest z natury hypoalergiczna i odporna na działanie bakterii, dlatego lniana pościel szczególnie polecana jest wszystkim o wrażliwej i delikatnej skórze.

Len to nie tylko delikatność w dotyku, ale też imponująca wytrzymałość. Lniana pościel może służyć nawet dwa razy dłużej niż wykonana z bawełny, satyny czy kory. Bez dwóch zdań, to naprawdę dobra inwestycja na lata.

Co więcej, im częściej jest prana, tym bardziej robi się miękka. Wystarczy prać ją w temperaturze 40◦ Celsjusza, by była cudownie delikatna.

Jak każdy z produktów eve, także ten wyróżnia się prostotą i bezpretensjonalnym urokiem. Każda z dziewięciu barw posiada wierzchnią stronę o intensywnej tonacji i spodnią w jej bardziej subtelnej wersji. Wszystkie kolory można dowolnie łączyć pomiędzy poszczególnymi elementami zestawów. Morsko-miętowa kołdra plus liliowe poduszki lub cały zestaw w bieli i granacie, a może spokojna szarość ze słonecznym żółtym? Ogranicza nas jedynie wyobraźnia!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !