Felietony i Porady

Gucci Decor - kolekcja wnętrzarska od Allesandro Michele

Dodano 13 lipca 2017 02:07, przez Katarzyna Frąckowiak
Gucci Decor - kolekcja wnętrzarska od Allesandro Michele

Alessandro Michele, dyrektor kreatywny włoskiego domu mody Gucci, ogłosił właśnie premierę pierwszej kolekcji wnętrzarskiej sygnowanej jako Gucci Décor. Wiadomość podano nie tylko w informacji prasowej, ale także na koncie na Instagramie włoskiego domu mody pokazano serię ilustracji artysty Alexa Merry’ego przedstawiające całą linię. 

Wszystkie elementy składające się na pierwszą kolekcję wnętrzarską, idealnie nadają się do każdego typu mieszkań. Znajdziemy drewniane krzesła z welwetowym obiciem, porcelanę (talerze, kubki, pojemniki, cukiernice, podstawki na kadzidełka) wykonane przez historyczny florencki zakład Richard Ginori, ozdobne poduszki z chwostami, metalowe tace, składane stoliki, a także parawany w orientalnym stylu. Wszystko utrzymane jest w charakterystycznej estetyce Alessandro Michele. Bogate zdobienia, dużo kolorĻw, zwierzęce i roślinne printy. Wszystko, co możemy zobaczyć na wybiegu włoskiego domu mody. Motywy na welurowym materiale są haftowane ręcznie. 

Projekty pojawią się w różnych wersjach kolorystycznych. Będziemy mogli wybierać pomiędzy błękitami a czerwienią, różem a żółcią, czy wzorami a gładką powierzchnią. Alessandro Michele zadbał o to, żeby każdy z jego projektów był jak najwyższej jakości. Do współpracy zaprosił najbardziej znane włoskie firmy. Niestety nie znamy jeszcze cen poszczególnych produktów.

Kolekcja trafi do sprzedaży we wrześniu tego roku za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, a także w wybranych sklepach stacjonarnych na całym świecie.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !