Felietony i Porady

Carreblanc

Dodano 1 sierpnia 2009 05:08, przez Redakcja
Carreblanc

Carreblanc stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów, dlatego też asortyment bielizny pościelowej produkowany jest z bawełny perkalowej, która jest gęściej tkana niż tradycyjna bawełna, delikatniejsza w dotyku, łatwiej się prasuje.

Produkty Carreblanc cechuje również niespotykana wytrzymałość, która wynika z użycia bawełny egipskiej, która charakteryzuje się długim włóknem, a co za tym idzie dużą wytrzymałością, łatwością pielęgnacji i co najważniejsze jest delikatna w dotyku.

Carreblanc pozwala również na dowolną stylizację wnętrz, dzięki wspaniałym, fantazyjnym kolekcjom drukowanej pościeli. Na znakomitej jakości bawełnie perkalowej nanoszone są nadruki reaktywne, czyli takie, których barwnik dogłębnie wnika w tkaninę, dzięki czemu z czasem kolory nie tracą na intensywności.

Dzięki Carreblanc możemy poczuć się prawdziwie królewsko w naszych sypialniach i łazienkach. Jako jeden z niewielu producentów na świecie, Carreblanc oferuje pościel oraz ręczniki  haftowane nitką wiskozową, która ma piękny i szlachetny połysk.

Ręczniki Carreblanc, poza wspaniałymi właściwościami cechuje niezwykła różnorodność. W swojej bogatej ofercie zawiera zarówno ręczniki żakardowe-z wytłaczanymi motywami roślinnymi, welurowe-ze strzyżonej bawełny,  jak i frotte-z egipskiej bawełny czesankowej, które bardzo dobrze wchłaniają wodę a ich kolory na długi czas pozostają żywe i niezmienione.

Dodatkowo Carreblanc stworzyło ręczniki plażowe, w wyjątkowo bogatej stylistyce. Ręczniki te są podwójne tzn. z jednej strony (tej, którą kładziemy na piasku) frotte, a z  drugiej strony (tej, na której kładziemy ciało) welur.

W związku z zakończeniem „sezonu urlopowego” Carreblanc przygotował dla swoich klientów niezwykłe kolekcje, które utrwalą nasze cudowne wakacyjne wspomnienia.

Seria OISEAUX PARADIS to połączenie egzotycznych, rajskich ptaków, z paletą kolorów fantazyjnego, wakacyjnego, tropikalnego świata.

Tym, którzy, mimo wszystko, woleliby coś spokojnego nadal będąc pod wpływem wakacyjnych wspomnień polecamy serię LE TOUQUET. Temat morski, graficzny, pełen świeżości i naturalnej prostoty.

Seria bielizny pościelowej  YUMI dla dzieci oraz ich rodziców powstała z fascynacji kulturą i sztuką Japonii. Motywem przewodnim są figurki małych, ręcznie malowanych laleczek „Kokeshi”.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !