Felietony i Porady

'O bag' – Nowy trend wśród gwiazd!

Dodano 11 marca 2014 01:03, przez Redakcja-Akpa
  'O bag' – Nowy trend wśród gwiazd!

Oryginalne włoskie torby, które pokochały gwiazdy!

'O bag' to piękny i prosty design oraz bogactwo praktycznych rozwiązań, który już pokochały polskie gwiazdy!  Miękkie, przyjemne w dotyku, a do tego wodoodporne, lekkie i niezwykle wytrzymałe torby zachwycają swoją kolorystyką. 'O bag' zaprojektowany został dla młodych, dynamicznych kobiet, które doceniają prostotę funkcjonalność, a zarazem oryginalność przedmiotów. Dzięki oryginalnym dodatkom każdego dnia może zmieniać się razem z Tobą, by jak najlepiej wyrażać Twój charakter i styl. 

Główna część każdej torby 'O bag' wykonana jest z tworzywa EVA - miękkiego i wytrzymałego, przypominającego gumę- dzięki któremu torby są miłe w dotyku, wodoodporne i niezwykle lekkie. Materiał, z którego jest wykonana nadaje torbie elekancki, luksusowy wygląd. Spośród oferty ‘O bag’ możemy wybierać kolory ciemne, jasne, fluo i pastele, dzięki czemu torebki pasują na każdą okazję, zarówno na wakacyjną imprezę, jak i wieczorne wyjście. Do tego szeroka gama wymiennych uchwytów, z różnokolorowej skóry naturalnej, eko, lakierowanej czy sznurka marynarskiego umożliwia stworzenie swojego unikalnego, indywidualnego modelu ‘O bag’

Baw się ‘O bag’-iem! Twoja torebka może zmieniać się razem z Tobą i z porami roku! Wybierz pastelowy róż z marynarskim sznurkiem na plażę lub czerń ze skórzanymi uchwytami na oficjalne spotkania. 'O bag' co sezon, w zależności od aury i humoru możesz uzupełniać nowymi dodatkami. Możesz dołączyć do niego płócienny wkład, jeżeli lubisz porządek w swojej torbie. Robi się chłodno? Ubierz swojego ‘O bag’a! Dodaj do niego futrzaną lub wełnianą nakładkę i wyjdź naprzeciw trendom.

Stwórz swoją torbę idealną – dobierz do części głównej uchwyty oraz dodatki, które podobają Ci się najbardziej i wyróżniaj się w tłumie dzięki Twojej 'O bag'!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !